HIDROSANITARE TOP STANDART, standarti më i lartë për qendrat tregtare, hotele, restorante, vila dhe shtëpi. Gjithmonë pranë jush me produkte cilësore.

topstandart.al-services-_0008_lavaman
topstandart.al-services-_0001_wc & bide
topstandart.al-services-_0004_mobilje
topstandart.al-services-_0000_vaska
topstandart.al-services-_0005_kabina
topstandart.al-services-_0000_rubineta
topstandart.al-services-_0006_aksesore
topstandart.al-services-_0002_boliere
topstandart.al-services-_0003_rakorderi
topstandart.al-services-_0007_kaseta

Partneret tane

GSI Ceramica
gsiGSI ka qenë gjithmonë një prej kompanive lider Civita Castellana traditën qeramika industri.
Që nga 30-GSI ka përdorur shpirtin e tij sipërmarrëse për të kapërcyer vështirësitë e tregut.
këtë kontekst themeluesit e kompanisë kanë modeluar cleverly zejtari tradicionale me evoluon inovacione teknike një proces të Kërkimit dhe Zhvillimit bazuar në një etikë pune dhe sistem vlerash e cila fokusohet në pasqyrë njeriut dhe know-how tipik i industrisë italiane. Në këtë mënyrë ekziston një marrëdhënie produktiv mes investitorëve, menaxhimin, projektues dhe punëtorët e cila ka çuar në një rreth virtuoz që na mundëson që të ofrojë produkte me një dizajn të pastër dhe të standardeve të larta të cilësisë, duke ndjekur atë që është bërë fjalë e urtë GSI italisht Made“.


Remer
RemerREMER RUBINETTERIE SpA është një kompani lider themeluar në vitin 1965 në Milano. Veprojnë në tregun kombëtar dhe ndërkombëtar për 45 vjet, Remer është vazhdimisht evolucion. Qëllimet e arritura nga ndërkombëtarizimit të plotë të cikleve të prodhimit, renditet REMER ndër prodhuesit më të mirë të sektorit të botës. Flota jonë e makinave shumë të reja dhe plotësisht i automatizuar dhe robotik do të thotë nivelin e cilësisë të lartë. këtë seksion, ne jemi të kënaqur për të ju tregojnë bimët tona prodhuese për makrodepartamenteve dhe të ju tregojnë se me anë të sesioneve fotocaption fuqinë produktiv i Grupit Remer.

Vanita & Casa
Vanita CasaVanita & Casa vazhdon të zhvillohet dhe inxhinier LED linjën e saj të ndriçuar pasqyrë me entuziazëm duke ofruar një produkt është e reja, plotësuese për mjedisin banjo, teknologjikisht të avancuara dhe të aftë për të nxeh emocionet më të reja dhe më të reja. këto dy vjet ne kemi qenë të pranishëm në sektorin dush mobilimin, ne kemi qenë duke eksploruar dhe sistematikisht analizuar mënyrën se produkti pasqyrë është perceptuar dhe punësuar. Kjo na ka çuar që të ofrojë opsione të reja të tilla si BlueVibe (muzikë me anë të Bluetooth me folësit dridhje), infra të kuqe on / off sensor me funksion dimmer, backlighting LED, të ngrohtë (pasqyrë zmadhues Shkod me 3000K ose 6000K LEDs me ngjyra) E bardhë, X Hanging (për përdorues instalim miqësore).

Kariba
KaribaQë nga viti 1960 Kariba është pikë referimi e tualet shpëlarjes puse nga jashtë” dhe fshehur”; me miliona e artikujve të shitur në mbarë botën Kariba prodhon dhe shet tualet pastrim puse që u përgjigjen nevojave dhe risitë të vazhdueshme të tregut, në sajë të një teknologji cutting-edge, një staf stërvitje të përgatitur dhe të motivuar dhe besimin e klientëve të saj.


Arblu
arbluArblu është një rritje e premtuar italiane mobilje banjo prodhuesi: nga dush rrethime të dush tabaka, mobilje dhe radiatorëve dekorative. Misioni Arblu ka vendosur vetë është për të interpretuar mall gjithnjë e më të përhapur për mirëqenien, vitalitetin dhe harmoni për të dy trupit dhe mendjes, përmes një bilanc origjinale të bukurisë dhe të funksionit, të teknologjisë dhe kreativitetit, qëndrueshmërisë eko dhe inovacionit. Ekspertiza dhe hulumtimi kryer nga Arblu kanë çuar në nisjen e materialeve të reja të tilla si Pietrablu, Tecnoblu si edhe sistemet që kombinojnë styling, rehati termike dhe kursimin e energjisë, të tilla si linjë dekorative radiator. Kjo është e gjitha mbështetur nga nivelet superiore të cilësisë, të cilat janë të kontrolluara dhe të certifikuara në çdo detaj: nga materialet e papërpunuara, me konceptin e projektimit, procesin e prodhimit dhe shërbimet afatgjata.

IVAR
ivar-logoIvar, u themelua në vitin 2013 për të zhvilluar tregun e SHBA. Edhe pse e themeluar kohët e fundit, kompania, bazuar Baltimore, Maryland, ka mbështetjen e pothuajse 30 vjet përvojë e kompania e tij mëmë. Depo e saj të mirëpajisur lejon produkte të dorëzohet brenda 24 deri në 48 orë brenda zonën e saj të mbulimit. Përveç kësaj, ajo ka përjetuar shitjet dhe personeli teknik për t’iu përgjigjur menjëherë pyetjeve klientëve tanë dhe kërkesave.

COES
coes-uae-bindasmal-brandCOES ofron në treg zgjidhjet më inovative dhe të avancuara për fushën hidrotermale sanitare, në mënyrë që të plotësojë të gjitha nevojat e inxhinierëve civil. SE.R.I. GRUPI PS operon në shumë fusha industriale si automotive, me prodhimin e baterive makinave komponentëve, prodhimin dhe transformimin e materialeve plastike, projektit dhe vendosjen e impianteve fotovoltaike, pasurive të patundshme.
IBB
ibbKrijuar nga familja Bonomi IBB prodhon banjo dhe kuzhine pajisje që nga viti 1974. Kompania është e vendosur në Bedizzole, në provincën e Brescia, një zonë e njohur për aftësi në të përpunimit të metaleve industriale. Filozofia Ibb është të zhvillojë dhe të produkteve të ofrojnë karakteristika të cilit janë sqimë estetike, cilësia e ndërtimit, kujdes mjedisit dhe përgjegjshmërinë ndaj nevojave të instalimit dhe aplikimit: e gjithë kjo me qëllim të ndërtimit të një marrëdhënie besimi dhe kënaqësi me partnerët e saj dhe të konsumatorëve.